Lichman Nieruchomości

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Lichman Nieruchomości

Materiał informacyjny

Tu podaj tekst alternatywny

Biuro nieruchomości Lichman z Łodzi to biuro z ogromnym doświadczeniem w obrocie nieruchomościami. Od ponad 20 lat pośredniczymy w transakcjach sprzedaży mieszkań, domów, gruntów i kamienic na terenie całej Polski. Naszym celem jest przygotowanie nowoczesnych, ale też w pełni bezpiecznych rozwiązań dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem bądź sprzedażą nieruchomości.

Od 2001 roku zajmujemy się profesjonalnym świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów. Wiemy, jak bardzo cenicie sobie Państwo profesjonalizm i wygodę dlatego zapewniamy, że dopełniamy wszelkich starań, aby transakcja przeprowadzona z naszym udziałem była dowodem na to, że warto korzystać z usług naszych doradców. Nasz zespół gwarantuje przede wszystkim wysokie standardy etyczne, rzetelność, indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o pełną satysfakcję z naszych usług. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie naszej oferty i sposobu działania do potrzeb klientów, dlatego też każdorazowo modyfikujemy i doprecyzowujemy wszystkie przedstawiane przez nas propozycje pod kątem Państwa oczekiwań. Nasza relacja z klientem opiera się na przekazywaniu rzetelnych i sprawdzonych informacji, a także udzieleniu fachowym porad.Posiadamy szeroką bazę ofert zarówno w kraju, jaki za granicą. Zapewniamy profesjonalne usługi doradztwa, wykonujemy dla Państwa ocenę stanu prawnego, wartości rynkowej nieruchomości oraz wiele innych. Współpracujemy z licznymi daradcami kredytowymi i bankami skutecznie pomagając w uzyskaniu kredytów na zakup wymarzonej nieruchomości.

Najważniejszym elementem naszej codziennej pracy są ludzie – zarówno ci, którzy pracują dla nas, jak i ci, którym pomagamy w zakupie lub sprzedaży nieruchomości. Nasi pracownicy są świadomi tego, że od efektywności ich działań zależy jakość życia naszych klientów, dlatego traktują swoje obowiązki sumiennie i profesjonalnie. Dzięki ich zaangażowaniu, spostrzegawczości i wnikliwości możemy wciąż usprawniać nasz sposób działania. Nasi pracownicy to nie tylko doświadczeni eksperci w zakresie obrotu nieruchomościami, lecz przede wszystkim prawdziwi pasjonaci.

Dążymy do nawiązywania długofalowych relacji, opartych na osobistym kontakcie z każdym z naszym klientów. Pomagamy przy transakcjach zakupu i sprzedaży nieruchomości, a więc przy podejmowaniu najważniejszych inwestycji w życiu. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nowo zakupiona nieruchomość była urzeczywistnieniem Państwa marzeń o lepszym życiu!

Zapraszamy do współpracy!

Dane do kontaktu:

Poradnictwo Majątkowe Krystyna Lichman
Biuro Obrotu Nieruchomościami i Zarządzanie Nieruchomościami

91-414 Łódź ul. Nowomiejska 5

kom.+48 501 078 049
tel. 42 630 99 99,

Zapraszamy: Pn.-Pt. 10:00-18:00

www.lichman-nieruchomosci.com
Materiał informacyjny

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.