red.

Letnie inspiracje: kapelusz na wakacje i do miasta

Letnie inspiracje: kapelusz na wakacje i do miasta
red.

Co będzie najmodniejszym dodatkiem tego lata? Kapelusz! Najlepiej słomiany, i im większy, tym lepszy.

Gigantyczne słomiane kapelusze pojawiły się na pokazie kolekcji „La Bomba” wiosna/lato 2018 stworzonej przez francuskiego projektanta mody Simona Porte Jacquemusa i stały się hitem ubiegłorocznych wakacji. Na Instagramie zdjęcia w plecionym gigantycznym kapeluszu zamieszczały m.in.: Jessica Mercedes, Tina Kunakey, Denni Elias, czy Emily Ratajkowski.

W tym roku szał nie minął, projektami Francuza zainspirowali się inni słynni projektanci. Wielkie jutowe kapelusze można było zobaczyć na pokazach kolekcji wiosna-lato 2019 między innymi u Karla Lagerfelda, Johana Galliano czy Pierpaolo Piccioli, który stworzył kolekcję dla Valentino.

Kapelusze, które do tej pory nosiło się wyłącznie na plaży, świetnie pasują też do miejskiego stylu, kolorowych i także modnych w tym sezonie garniturów czy klasycznych jeansów skomponowanych z białym t-shirtem. Jeśli do tego dobierzemy ręcznie robione torby plażowe w stylu boho lub wielkie worki z długimi frędzlami, to najmodniejszą kreację tego lata mamy zapewnioną.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.