Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Lech Poznań: Łukasz Trałka jest jak wino, ale formę buduje nie tylko na boisku

Czytaj dalej
Fot. Pawel Relikowski
Maciej Lehmann

Lech Poznań: Łukasz Trałka jest jak wino, ale formę buduje nie tylko na boisku

Maciej Lehmann

W sobotnim meczu Górnika z Lechem (godz. 20.30) niezwykle ciekawie zapowiada się rywalizacja Łukasza Trałki z młodymi pomocnikami gospodarzy.

W sobotę Lecha czeka starcie z Górnikiem Zabrze. Łukasz Trałka, najbardziej doświadczony piłkarz Kolejorza, komplementuje zespół beniaminka, ale podkreśla, że zabrzanie trafią na dobrze dysponowanego przeciwnika, który czuje niedosyt po pechowo zremisowanym 1:1 starciu z Wisłą i też będzie miał argumenty, by przerwać dobrą passę gospodarzy przy Reymonta.

- Górnika bardzo fajnie się ogląda. Oprócz tego, że zdobywa punkty gra widowiskowo, ofensywnie, strzela dużo bramek. Widać tam dużą pasję wygrywania. Po wejściu do ekstraklasy, stworzyli tam coś nowego. Żyją każdym meczem, bardzo mocno się mobilizują, widać, że zwycięstwa sprawiają im dużą radość. Mnie bardzo cieszy, że jest taki beniaminek, dodaje kolorytu naszej ekstraklasie. Fajne jest też to, że tam gra dużo młodych chłopaków, którzy mają szansę wybić się wyżej. Górnik pokazuje, że w oparciu o młodych Polaków, też można zbudować dobry zespół. To jest na pewno duży plus Górnika - powiedział filar środkowej linii poznańskiego zespołu.

 Czytaj dalej, aby dowiedzieć się:

 • Jak Łukasz Trałka zmienił swoje treningi?
 • Co były kapitan Lecha myśli o swoim następcy?
 • Jak dziś wyglądają relacje na linii Trałka-Bjelica?

 

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Maciej Lehmann

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.