LARA BUTY i ODZIEŻ WŁOSKA

Czytaj dalej
Materiał Informacyjny

LARA BUTY i ODZIEŻ WŁOSKA

Materiał Informacyjny

Naszą przygodę z handlem rozpoczęłyśmy w 2012 r. Na początku każda z nas prowadziła działalność jednoosobową, po kilku latach połączyłyśmy się tworząc spółkę cywilną pod nazwą Lara s.c Małgorzata Wilk, Agnieszka Obidowska. Możecie nas znaleźć w Łodzi na ul. Dąbrowskiego 91b.

Zajmujemy się przede wszystkim handlem obuwia skórzanego, odzieżą od polskich i włoskich producentów. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy skórzane torebki, paski i portfele.

Nasza praca daje nam wiele przyjemności i satysfakcji a każda zadowolona klientka dodaje skrzydeł i napędza do dalszych działań.
Od ponad dwóch lat prowadzimy live sprzedażowe, na których prezentujemy wam co nowego mamy do zaoferowania w naszym sklepie. Tworzymy gotowe stylizacje na najróżniejszą okazję, które cieszą się dużą popularnością.

Na Facebooku posiadamy ponad dziesięć tysięcy obserwujących, których wciąż przybywa. Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć nas na żywo zapraszamy do naszego sklepu i na live. Zaobserwuj nas i bądź z nami na bieżąco.

LARA
BUTY i ODZIEŻ WŁOSKA
ul. gen. J. Dąbrowskiego 91B, 93-202 Łódź
Tel. 609 430 559
E-mail: wilkmalgorzata1@wp.pl
https://www.facebook.com/LARA-SKLEP-1033241076691528/

Materiał Informacyjny

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.