Kumulacja lekcji w VII klasie

Czytaj dalej
Fot. Karolina Misztal
Maciej Kałach

Kumulacja lekcji w VII klasie

Maciej Kałach

Minister edukacji odpisała na list rzecznika praw dziecka w sprawie uczniów przeciążonych nauką. Rzecznik podjął interwencję po sygnałach od rodziców tych uczniów - także z woj. łódzkiego

To dyrektor szkoły jest odpowiedzialny za „poszanowanie zasad higieny pracy umysłowej uczniów”. Tak Anna Zalewska, minister edukacji narodowej, odpowiedziała na list Marka Michalaka, rzecznika praw dziecka. Rzecznik napisał swój list przed miesiącem. Zrobił to po sygnałach rodziców (m.in. z woj. łódzkiego), którzy alarmują, że w wyniku reformy edukacji obecni siódmoklasiści są przeciążeni nauką.

Rzecznik praw dziecka napisał list do ministerstwa edukacji. Zrobił to po sygnałach rodziców, którzy alarmują, że w  wyniku reformy edukacji obecni siódmoklasiści są przeciążeni nauką. Co odpisał MEN? I co można wywnioskować z tej korespondencji? O tym przeczytasz w zamkniętej części artykułu

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Kałach

Czytelnikom dostarczam przede wszystkim wiadomości o uczelniach, szkołach, przedszkolach i żłobkach działających w Łodzi oraz w naszym województwie (w 2020 r. służbowo już po raz 14. "zdawałem" maturę - z kolejnym rocznikiem absolwentów liceów ogólnokształcących i techników).


Ponadto, w ramach pracy w redakcji "Dziennika Łódzkiego", przygotowuję m.in. materiały do "Strefy Biznesu. Łódź", czyli gospodarczo-lajfstajlowej odmiany "DŁ", oraz popularnego tygodnika "Kocham Łódź".


Zachęcam do korzystania z poniższych namiarów.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.