Kulturyści i Gra o tron w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja

Czytaj dalej
Fot. Materiały Prasowe
materiał promocyjny

Kulturyści i Gra o tron w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja

materiał promocyjny

Nauka angielskiego dla seniorów, spektakl teatralny dla dzieci, konkurs dla kulturystów, klasówka z gwary łódzkiej i cykl spotkań z autorkami popularnych książek - to nie oferta placówki kultury, a Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi. Po co to wszystko? Bo gość decydujący się na spędzenie wolnego czasu w galerii oczekuje czegoś więcej, niż tylko zrobienie zakupów.

Sukcesja jest chętnie odwiedzana przez studentów ze znajdującego się po sąsiedzku kampusu Politechniki Łódzkiej. Przyszli inżynierowie są stałymi bywalcami kina Helios, kręgielni Król Kul i znakomicie wyposażonego klubu sportowego Fit Fabric. Od kilku miesięcy na terenie centrum pojawia się wyraźnie więcej rodzin z dziećmi i seniorów. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby gości odwiedzających centra handlowe, Sukcesja „kroi na miarę” imprezy adresowane do przeróżnych środowisk. Nawet do świąt kalendarzowych podchodzimy nietuzinkowo. Przykład? W walentynki główną atrakcją był „miłosny triathlon”. Zakochane pary walczyły o nagrodę (profesjonalną foto sesję), dosiadając byka rodeo, ścigając się na torze bungee run i tańcząc na zmniejszającym się parkiecie.

Wiosnę powitaliśmy nie topieniem marzanny, lecz zabawą edukacyjną pod hasłem „Łodzianizm wzmacnia organizm”. Uczestnicy imprezy mieli okazję sprawdzić, czy znają łódzką gwarę - pisali test ze znajomości łodzianizmów i tłumaczyli z łódzkiego na polski krótkie opowiadanie. Już niedługo będą też budować najpiękniejsze łódzkie zabytki z… klocków Lego.

Wkrótce goście Sukcesji będą mieć okazję uczestniczyć w kolejnych ciekawych przedsięwzięciach. Już 14 kwietnia na terenie Sukcesji odbędą się Międzyszkolne Mistrzostwa Łodzi w udzielaniu pierwszej pomocy.

Natomiast 14 kwietnia zaplanowane jest spotkanie z Joanną Matusiak, autorką książki „Manufaktura codzienności” i idolką miłośników rękodzieła. Zainauguruje ono cykl spotkań z pisarkami.

Natomiast już 21 kwietnia w Sukcesji „Boskie ciało” - impreza poświęcona kulturystom i fitnessowi. Na zaaranżowanym wybiegu zmagać się będą kandydatki do tytułu Bikini Fitness oraz kandydaci do tytułu Najlepsza Męska Sylwetka.

Miłośnicy muzyki filmowej i klasycznej znajdą dla siebie niezwykłą ofertę - kwartet smyczkowy podczas swoich comiesięcznych koncertów zaprezentuje najpopularniejsze utwory Ennio Morricone, Hansa Zimmera, a także muzykę z najpopularniejszych seriali, takich jak „Polskie drogi” czy „Gra o tron”. Zaś czerwcowy recital zostanie poświęcony utworom z bajek i najpopularniejszych filmów dla dzieci m.in. „Krainy lodu” i „Króla lwa”.
Oprócz zakupów Sukcesja gwarantuje znakomitą zabawę i relaks. Zapraszamy!

materiał promocyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.