Materiał informacyjny

Kompleks Załęcze

Kompleks Załęcze
Materiał informacyjny

Hotel Załęcze to doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek, z dala od zgiełku miasta.

Dzięki niezwykłemu położeniu, w sercu Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w sąsiedztwie rzeki Warty, goście mogą obcować z naturą od świtu do zmierzchu. W ofercie noclegowej posiadamy pokoje hotelowe w budynku głównym oraz apartamenty w domkach hotelowych. Zapewniamy rozrywkę dla najmłodszych. Nowoczesny plac zabaw to ulubione miejsce dzieci. Wyposażony jest w trampolinę, huśtawkę typu gniazdo, huśtawkę wagową, piaskownicę, zamek ze zjeżdżalniami, bujaki oraz domki drewniane do zabawy i wspinaczki. Na terenie obiektu znajduje się boisko wielofunkcyjne (siatkówka, koszykówka i piłka nożna) siłownia plenerowa oraz miejsce do grania w ping ponga.

Zapewniamy pyszne śniadania. Istnieje możliwość wykupienie obiadów, kolacji, pizzy, gofrów, naleśników, deserów lodowych oraz przekąsek i napojów oraz innych smakołyków w sklepiku recepcyjnym.

W pobliżu znajdują się Granatowe Źródła, które od lat zachwycają krystalicznie czystą wodą, wydobywającą się spod skał. W okolicy znajdziemy również Żabi Staw, Rezerwat Przyrody Węże czy Źródełko Objawienia, do którego wciąż pielgrzymują wierni z nadzieją na uzdrowienie.

Atrakcją, cieszącą się największym powodzeniem, są spływy kajakowe na rzece Warcie, które odbywają się w okresie letnim. Ponadto na terenie Hotelu można wypożyczyć rowery oraz kijki do nordic walking, aby spokojnie podróżować po okolicy, rakietki do gry, a nawet grilla, przy którym można się zrelaksować po dniu pełnym wrażeń.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów relaksacyjnych oraz rehabilitacyjnych, które z pewnością pomogą Państwu w odprężeniu. W ofercie mamy wiele rodzajów masaży, zabiegi hydroterapii, fizykoterapii oraz kinezyterapii.

Istnieje możliwość wynajęcia sal do celów szkoleniowych.
Cicha i spokojna okolica jest gwarancją tego, że uczestnicy oprócz niezbędnej wiedzy wyniosą ze szkoleń spokój i harmonię.

Na terenie obiektu funkcjonuje Sala Restauracyjna Załęcze, w której można zorganizować uroczystości rodzinne takie jak komunie czy wesela oraz imprezy zakładowe.

Zapraszamy do wypoczynku w naszym Załęczańskim Kompleksie (pupile mile widziane :))

Kompleks Załęcze Zaprasza

Hotel Załęcze
Załęcze Male 111a
98-335 Pątnów
+43 840 32 04
recepcja@hotelzalecze.pl
https://hotelzalecze.pl/

logo
Materiał informacyjny

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.