KLINIKA ROGOWSKI-TYLMAN MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

KLINIKA ROGOWSKI-TYLMAN MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

Materiał informacyjny

Klinika Rogowski Tylman istnieje od lutego 2020 roku. Nasz Zespół tworzy dr Michał Rogowski Tylman założyciel Kliniki, specjalista dermatolog -wenerolog, wykształcony w Klinice Dermatologii i Wenerologii UM w Łodzi. Uzyskał tam tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej badającej problem fotostarzenia się skóry. Medycyną estetyczną zajmuje się od 10 lat. Doktor Rogowski-Tylman jest najmłodszym ambasadorem i szkoleniowcem marki Neauvia.

Lekarz dentysta Adriana Drążkiewicz ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a swoją pasję do medycyny estetycznej zaczęła rozwijać pod okiem doktora Michała Rogowskiego-Tylmana. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Specjalizuje się w zabiegach regeneracyjnych z użyciem osocza, plazmy, tropokolagenu oraz zabiegach laserowych.

Mgr Katarzyna Borowska jest absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Tytułem magistra Kosmetologii ukończyła uczelnię ze specjalizacją podologiczną. Od 7 lat pracuje w zawodzie kosmetologa-podologa. Swoją wiedzę cyklicznie powiększa o kursy i szkolenia z dziedziny kosmetologii-podologii.

Klinika oferuje w sprzedaży najnowszą linię kosmeceutyków Neauvia Advanced Care System to profesjonalna i ekskluzywna pielęgnacja stworzona, by działać w synergii z zabiegami medycyny estetycznej. Zaawansowane rozwiązania dla uzyskania zdrowej i pełnej młodzieńczego blasku skóry, poprzez pobudzenie naturalnego piękna w skuteczny i bezpieczny sposób. Wysoki profil bezpieczeństwa wraz ze skutecznością popartą badaniami naukowymi sprawia, że codzienna pielęgnacja przynosi spektakularne efekty.

KLINIKA ROGOWSKI-TYLMAN
MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

ul. Gdańska 130, 90-520 Łódź
Tel. 539 337 165
rogowskitylman.pl
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.