„Klan” skończył 20 lat, czy w telewizji publicznej dobiega końca jego era?

Czytaj dalej
Anna Gronczewska

„Klan” skończył 20 lat, czy w telewizji publicznej dobiega końca jego era?

Anna Gronczewska

Koniec „Klanu” wieszczono kilka razy. Ostatnie spekulacje, według których serial przetrwa tylko do końca 2017 r., mogą się jednak okazać prorocze, bo stale spada oglądalność.

Wierni widzowie „Klanu” z niepokojem przyjęli informacje, które pojawiły się w mediach na temat możliwego zakończenia produkcji telenoweli, która niedawno świętowała 20-lecie powstania.

- To mój ulubiony serial, oglądam go od pierwszego odcinka! - mówi 67-letnia Irena Szczepaniak z Łodzi, emerytowana pracownica służby zdrowia. - Już w tamtym roku straszyli, że nadchodzi koniec „Klanu”. Teraz córka przeczytała, że znów chcą skończyć z serialem. Dlaczego? Przecież tak lubię doktora Lubicza, jego siostry i dzieci.

Zamieszanie medialne i lawinę spekulacji wywołała wypowiedź Jana Pawlickiego, byłego dyrektora telewizyjnej „Jedynki”, dla radia Tok FM, a obecnie pełnomocnika zarządu do spraw wewnętrznej produkcji filmowej i serialowej.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Gronczewska

Jestem łodzianką więc Kocham Łódź. Piszę o historii mojego miasta, historii regionu, sprawach społecznych, związanych z religią i Kościołem. Lubię wyjeżdżać w teren i rozmawiać z ludźmi. Interesuje się szeroko pojmowanym show biznesem, wywiady z gwiazdami, teksty o nich.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.