Hotelowe spa w Kasztelu dla wymagających gości

Czytaj dalej
Fot. Zoo Safarii Borysew
Materiał Promocyjny

Hotelowe spa w Kasztelu dla wymagających gości

Materiał Promocyjny

Kameralny obiekt w uzdrowisku Uniejów powstał z myślą o najbardziej wymagających gościach szukających komfortowych warunków do wypoczynku i relaksu - mówi Andrzej Pabich, właściciel hotelu.

Na ile prowadzony przez pana Hotel & SPA**** Kasztel Uniejów będzie w stanie wzbogacić turystyczną ofertę jedynego w kraju termalnego uzdrowiska?

Nasz hotel to zupełnie nowe miejsce na turystycznej mapie Polski centralnej. Kameralny obiekt położony w uzdrowisku Uniejów stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających gościach, którzy szukają komfortowych warunków do wypoczynku i relaksu. Znakomicie rozplanowana przestrzeń sprawia, że każdy może znaleźć tu miejsce do kameralnego odpoczynku. Luksusowo urządzone pokoje i apartamenty wyposażyliśmy we wszystko, czego goście mogą potrzebować podczas pobytu. I choć działamy krótko, i bez reklamy, to na weekendy trzeba zamawiać miejsce z wyprzedzeniem. Ze względu na kameralne warunki u nas każdy gość czuje się dopieszczony. Goście mogą korzystać z całej gamy zabiegów relaksacyjnych i kosmetologicz-nych. Hitem jest kabina floatingowa, dzięki której można wejść w stan głębokiego relaksu, przez niektórych porównywanego do wyciszenia osiąganego dzięki medytacji, a także tematyczne kąpiele w leczniczej wodzie, w czekoladzie i płatkach róż. Są też kąpiele w baliach w piwie i w winie oraz w kozim mleku Kleopatry. A już wkrótce oddamy do użytku wieżę z dwiema salami konferencyjnymi, na 30 osób każda. Na dwóch górnych poziomach urządzone zostaną kawiarnie. Z tej na czwartym piętrze rozpościerać będzie się piękna panorama na cały kompleks termalny w Uniejowie. Gości na miejsce dowiezie przeszklona winda umieszczona na zewnątrz wieży kasztelu. Tuż obok powstaje też zbiornik z rybami i ptactwem wodnym.

Jako właściciel Zoo Safari Borysew pokazał pan, że jak nikt trafia pan w gust turysty. Hotel jest uzupełnieniem ogrodu?

Nasi goście, którzy nocują w Kasztelu Uniejów, otrzymują 50-procentowy upust na bilety wstępu do Zoo Safari w Borysewie. Myślę, że zechcą skorzystać, a do oddalonego o kilkanaście kilometrów ogrodu zoologicznego zainteresowani będą mogli dojechać rowerem z wypożyczalni, w której znajdą się też kije do nordic walking.

Materiał Promocyjny

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.