Hotel & Spa**** Kasztel Uniejów

Czytaj dalej
Dziennik Łódzki

Hotel & Spa**** Kasztel Uniejów

Dziennik Łódzki

Hotel & Spa**** Kasztel Uniejów to zupełnie nowe miejsce na turystycznej mapie Polski centralnej. Kameralny obiekt położony w uzdrowiskowej miejscowości Uniejów stworzony został z myślą o najbardziej wymagających Gościach, którzy poszukują komfortowych warunków do wypoczynku i relaksu.

Znakomicie rozplanowana przestrzeń sprawia, że każdy może znaleźć tu miejsce do kameralnego odpoczynku. Luksusowo urządzone pokoje i apartamenty wyposażone zostały we wszystko, czego Goście mogą potrzebować podczas pobytu. Dodatkową atrakcją dla rodzin z dziećmi jest nowoczesny park linowy z czterema trasami i siedmioma zjazdami tyrolką, usytuowany wokół Hotelu. Proponujemy również skorzystanie z treningu nordic wolking pod okiem trenera - nasza trasa treningowa to gwarancja pięknych widoków i wspaniałego relaksu.

Zapewniamy również szeroką ofertę Strefy Spa. Zapraszamy zwłaszcza do skorzystania z sesji w kabinie floatingowej - jest to innowacyjna metoda pozwalająca podczas 45-minutowego seansu na pozbycie się stresu, uzupełnienie poziomu magnezu i doskonały relaks. Oferujemy również szeroką ofertę kąpieli balneologicznych w geotermalnej wodzie solankowej, którama niesamowite właściwości dla skóry, a także uspokaja, poprawia nastrój, wycisza i doskonale przeciwdziała infekcjom.

Obecnie olbrzymim zainteresowaniem cieszą się kąpiele tematyczne: kąpiel w piwie, kąpiel w winie, w kozim mleku, czekoladowa i różana. Tego rodzaju ekskluzywne kąpiele przygotowywane w komnatach VIP pozwolą na spędzenie romantycznych i wspaniałych chwil zakochanym.

Pobyt umili także pyszne jedzenie, serwowane w restauracji Kasztelańskiej. Szef kuchni Robert Izdebski poleca dania kuchni europejskiej.

Serdecznie Państwa zapraszamy.

Hotel & Spa **** Kasztel Uniejów
ul. Zamkowa 6
99-210 Uniejów
www.kaszteluniejow.pl
+48 690 904 003
e-mail: [email protected]
www.facebook.com/HotelKasztelUniejowSpa/

Dziennik Łódzki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.