Karolina Rokitnicka

Harcerze sadzą lasy w regionie [zobacz zdjęcia]

200 harcerzy z hufca ZHP w Golubiu-Dobrzyniu zaangażowało się w akcję sadzenia lasu Fot. ZHP 200 harcerzy z hufca ZHP w Golubiu-Dobrzyniu zaangażowało się w akcję sadzenia lasu
Karolina Rokitnicka

200 harcerzy z hufca ZHP w Golubiu-Dobrzyniu zaangażowało się w akcję sadzenia lasu. To sposób na uczczenie 100-lecia niepodległości Polski oraz 100-lecia powstania ZHP.

W akcji uczestniczą harcerze z Golubia-Dobrzynia, Gałczewa, Lisewa, Radomina, Nowej Wsi, Zbójna, Wrocek oraz Wielkich Radowisk.

Z okazji jubileuszu

- Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz powstania Związku Harcerstwa Polskiego w 1918 roku postanowiliśmy wziąć udział w akcji sadzenia lasu na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń. Każda drużyna działająca w naszym hufcu posadzi las w najbliższym leśnictwie. Ponadto sadząc drzewa chcemy pomóc lasom, które zostały zniszczone w zeszłym roku. W tym roku będziemy również sadzić las w okolicy Chojnic - mówi harcmistrz Szymon Wiśniewski, komendant Hufca ZHP w Golubiu-Dobrzyniu.

Zdjęcia z akcji - w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.