Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Groził, że się podpali, bo zmienili premiera

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Śmigielski
Marek Obszarny

Groził, że się podpali, bo zmienili premiera

Marek Obszarny

Policja potwierdza incydent, do którego doszło w biurze Prawa i Sprawiedliwości w Piotrkowie. Działacze partii nie chcą o nim rozmawiać.

Nie milkną echa zmiany na stanowisku premiera. Wielu zwolenników Beaty Szydło nie może się pogodzić z usunięciem jej z urzędu. Czy wczorajsze zaprzysiężenie rządu Mateusza Morawieckiego uspokoi napiętą atmosferę wśród wyborców PiS?

Drastycznym przykładem skutków rządowego przesilenia jest groźba samospalenia przez mężczyznę, który wszedł do piotrkowskiej siedziby PiS, gdzie jest także biuro poselskie m.in. ministra Antoniego Macierewicza. Samospalenie zapowiedział - według naszego informatora - na znak protestu przeciwko zmianie na stanowisku premiera. Mężczyzna miał się przedstawiać jako zwolennik PiS.

Pracownik biura powiadomił policję. - Mężczyzna w średnim wieku powiedział pracownikowi biura, że nie zgadza się ze zmianami w rządzie, dokona samopodpalenia i wyszedł z biura - potwierdza Ilona Sidorko z piotrkowskiej policji. Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Policja szuka mężczyzny, żeby zapobiec ewentualnemu samobójstwu.

- Oficjalnie nie mam wiedzy w tej sprawie - mówi Zbigniew Ziemba, szef zarządu Komitetu PiS w Piotrkowie. - Sprawa nie dotyczy partii, tylko biura poselskiego.

Z dalszej części tekstu dowiesz się m.in.:

- Co zrobili pracownicy biura, gdy przyszedł do nich mężczyzna?

- Jak reaguje szef zarządu Komitetu PiS w Piotrkowie?

- Czy policja poda rysopis desperata?

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Obszarny

Komentarze

3
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Lolek XII

ten niemiecki p***** niech się zajmie zawiedzionym elektoratem Petru który przegrał wybory partyjne czy zawiedzionego Schetyny że znów mu stołek premiera sie nie trafił. A tak mu sie marzył....

monika

głupota się udziela bez względu na orientację polityczną. Żadna władza nie jest warta życia ludzkiego, chyba że chodzi o jej całkowite usunięcie dla dobra narodu i państwa. Swoją drogą, czy to nie jest dziwne, że obojętnie kto dojdzie do władzy zaraz obsadza najwyższe stołki swoimi partyjnymi kumotrami, tak jakby w państwie nie było ludzi bezpartyjnych nadających się na takie stanowiska. To tylko taka dygresja.

monika

głupota się udziela bez względu na orientację polityczną. Żadna władza nie jest warta życia ludzkiego, chyba że chodzi o jej całkowite usunięcie dla dobra narodu i państwa. Swoją drogą, czy to nie jest dziwne, że obojętnie kto dojdzie do władzy zaraz obsadza najwyższe stołki swoimi partyjnymi kumotrami, tak jakby w państwie nie było ludzi bezpartyjnych nadających się na takie stanowiska. To tylko taka dygresja.

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.