Materiał informacyjny

G Precision 4YOU

G Precision 4YOU
Materiał informacyjny

G Precision 4YOU to dostawca usług wykończeniowych z siedzibą w Radomsku. Działamy na terenie całego kraju, oferując kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe Klientom indywidualnym oraz firmom. Prowadzimy również ogólnopolską sprzedaż i montaż wykładzin Obiektowych.

Nasza firma, stanowiąca początkowo lokalną hurtownię wykładzin PCV, prężnie się rozwijając, zyskała w krótkim czasie Klientów w całym kraju, stając się dobrze rozwiniętą siecią sprzedaży w całej Polsce. Z początkiem 2008 roku poszerzyliśmy naszą działalność o usługi remontowo-budowlane. Dziś, mimo ugruntowanej pozycji na rynku usług remontowych, stale się rozwijamy. W trosce o najwyższe standardy obsługi i zadowolenie naszych Klientów, na bieżąco poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi.

Pragnąc dostarczyć naszym Klientom kompleksowych rozwiązań, w ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy: fachowe doradztwo w doborze dostosowanych do Państwa potrzeb materiałów i technik wykończeniowych, wykonanie bezpłatnych pomiarów oraz transport zakupionych przez Państwa materiałów.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i firm z całego kraju i zagranicy. Do kontaktu zapraszamy również zainteresowanych współpracą z nami partnerów.

Świadczone przez nas usługi obejmują:

Udzielamy gwarancji na wszystkie wykonywane przez nas usługi.

Krzywa, nr 5, 97-500 Radomsko
tel.: 509 515 710

[email protected]
www.gprecision4you.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.