Fajbusiewicz dalej tropi

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Anna Gronczewska

Fajbusiewicz dalej tropi

Anna Gronczewska

Po latach „Magazyn kryminalny 997” Michała Fajbusiewicza wrócił na antenę TVP2. Ale po pierwszym odcinku emisję programu zawieszono

Magazyn kryminalny 997” był przed laty kultowym programem Telewizji Polskiej. Siedem lat temu zaniechano emisji. Teraz Michał Fajbusiewicz i jego kryminalny magazyn wrócił do telewizji publicznej, ale nie na długo. Po pierwszym odcinku emisja „Magazynu kryminalnego 997” została zawieszona na dwa tygodnie. Michał Fajbusiewicz nie chce komentować oficjalnie sprawy, jednak z rozmowy z nim można się domyśleć, że nie za bardzo wierzy, iż program wróci na antenę TVP2, choć podpisano z Telewizją Polską umowę na realizację 11 odcinków, a dotąd nakręcono siedem. W świecie mediów mówi się, że wpływ na taką decyzję miała wypowiedź prawicowego dziennikarza Witolda Gadomskiego, który wypomniał programowi Fajbusiewicza PRL-owskie korzenie, a decyzję o zawieszeniu jego emisji miał podjąć osobiście prezes TVP Jacek Kurski.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Gronczewska

Jestem łodzianką więc Kocham Łódź. Piszę o historii mojego miasta, historii regionu, sprawach społecznych, związanych z religią i Kościołem. Lubię wyjeżdżać w teren i rozmawiać z ludźmi. Interesuje się szeroko pojmowanym show biznesem, wywiady z gwiazdami, teksty o nich.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.