Europejskie forum gospodarcze już po raz jedenasty

Czytaj dalej

Europejskie forum gospodarcze już po raz jedenasty

Ponad 3 tys. uczestników, przeszło 100 prelegentów i 30 paneli oraz uroczysta gala wręczenia Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego. W dniach 15-16 października, w Vienna House by Andels w Łodzi, odbędzie się jedenasta edycja Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2018.

Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2018 to jedno z największych gospodarczych wydarzeń w Polsce, którego renoma rośnie z roku na rok. Jest to doskonała platforma wymiany doświadczeń między przedstawicielami świata biznesu, nauki i samorządowcami.

Wśród gości, spotkać można zarówno reprezentantów małych i średnich przedsiębiorstw, jak i przedstawicieli czołowych firm. Wszyscy starają się odpowiedzieć na pytanie: jak budować silne marki na arenie globalnej, w oparciu o lokalne możliwości. Forum to niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktów.

W jednym miejscu, spotykają się przedsiębiorcy, inwestorzy, samorządowcy, naukowcy i eksperci. Uczestniczą w panelach dyskusyjnych, sesjach warsztatowych, spotkaniach B2B. Mają też okazję wysłuchać prelekcji wybitnych gości.

Wśród znamienitych gości tegorocznej edycji będą m.in. Marc Lemaître - dyrektor generalny ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej w Komisji Europejskiej, Henryka Bochniarz - założycielka i prezydent Konfederacji Lewiatan, Krzysztof Hołowczyc - wybitny mistrz rajdowy i biznesmen, Dawid Urban-anioł biznesu, czołowy przedsiębiorca młodego pokolenia w Polsce.

Ukoronowaniem pierwszego dnia Forum jest wieczorna Gala. Podczas tej prestiżowej imprezy, wręczone zostaną statuetki Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie”. Otrzymają je przedsiębiorcy i firmy, które budują pozytywny wizerunek regionu oraz przyczyniają się do jego rozwoju gospodarczego.

Statuetki wręczać będzie Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego. Organizatorami Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2018” jest Województwo Łódzkie. By wziąć udział w Forum, należy zarejestrować się na stronie www.forum.lodzkie.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.