Materiał informacyjny

DG Perfect Look

DG Perfect Look
Materiał informacyjny

Strzyżenie, koloryzacja, zabiegi poprawiające kondycję włosa - nanoplastia, laminowanie włosów, keratynowe złoto na włosy, botox na gorąco, sauna na włosy , kosmetyka, masaże.

Jesteśmy zespołem, który połączył swoje pasje. Oferujemy pełen zakres najwyższej jakości usług: strzyżenie, stylizacje, pielęgnacje, koloryzacje. Szeroki zakres usług z zakresu kosmetyki oraz masaży.

Pracujemy na swoje nazwisko i markę, wciąż rozwijamy się i realizujemy zawodowo według własnych koncepcji oraz obowiązujących trendów i mody. Nastawiamy się na świadczenie najwyższej jakości usług w dziedzinie fryzjerstwa jak i kosmetyki oraz masaży.

Już od progu naszego salonu od razu czuć gościnną atmosferę, energię, która powoduje, że każdy klient czuje się u nas fantastycznie. Uważamy, że cenionego salonu fryzjerskiego nie tworzy miejsce, tylko ludzie, dlatego nasza ekipa to starannie dobrane osoby, które tworzą wspólną zgraną całość.

Nasze fryzjerki, to świetni fachowcy – mają wyobraźnie, kreatywność i dobry warsztat poparty ogromnym zawodowym doświadczeniem.

Nasze motto: Życie nie jest idealne, ale Twoje włosy mogą być!

Nasze kosmetyczki to osoby, które zrobią wszystko by jakość usługi była na najwyższym poziomie. Stale ponoszone kwalifikacje pozwalają na wprowadzanie co rusz to nowych zabiegów.

Oferujemy fantastyczne masaże, wykonywane przez masażystę/naturoterapeutę. Gwarantujemy zadowolenie i relaks. Zawsze możesz liczyć na jego wsparcie i doświadczenie.

https://dgperfectlook.pl/#onas

DG Perfect Look
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.