Chleba i igrzysk!

Czytaj dalej
Fot. Adam Guz
Jerzy Witaszczyk

Chleba i igrzysk!

Jerzy Witaszczyk

Poseł PiS Marek Suski padł na korytarzu sejmowym; ponoć zaatakował go osławiony Michał Szczerba z PO. Joanna Mucha też z PO "czuje się pobita". Kiedy w nocy z piątku na sobotę chciała z koleżankami podejść do Jarosława Kaczyńskiego, rosły facet przestawił ją w inne miejsce.

2016.12.2016 warszawa sejm posiedzenie sejmu viii kadencji odbywajace sie na sali kolumnowej nz okupacja mownicy sejmowej przez poslow pis i nowoczesna
Jerzy Witaszczyk

Zostały jej siniaki. Joanna Scheuring-Wielgus od Petru ostatnio paraduje z podbitym okiem. Zapewne też jest to efekt kuluarowej walki o prawdziwą demokrację. Tym sposobem Sejm zbliża się do ideału demokracji, który w 1982 w filmie "Let Poland be Poland" ukazali nam przywódcy wolnego świata, m.in. prezydent USA Ronald Reagan i premier Turcji Bülent Ulusu. Zwłaszcza do tureckiego wzorca jest nam coraz bliżej. Turcy bowiem tak kochają demokrację, że jej ideały deputowani niekiedy ręcznie wkładają oponentom do łbów. Czas najwyższy, aby i w polskim Sejmie zamiast szarpać się w kuluarach, nasi wybrańcy zaczęli jawnie okładać przeciwników na sali obrad.

Panie marszałku Kuchciński! Uprzejmie proszę nie wyrzucać dziennikarzy i kamer z plenarnej sali obrad, proszę zostawić wszystko po staremu, bo my to chcemy oglądać w telewizji!

Jerzy Witaszczyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.