Centrum Nieruchomości w Zduńskiej Woli

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Centrum Nieruchomości w Zduńskiej Woli

Materiał informacyjny

Jesteśmy młodą, dynamiczną, rozwijającą się firmą działającą od roku 2014 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszym celem jest perfekcyjna, wszechstronna i indywidualna obsługa naszych Klientów. Kompleksowa, rzetelna, profesjonalna pomoc, pozwoli Państwu dokonać właściwego wyboru, zaoszczędzić czas oraz do minimum uprościć procedury związane z kupnem, sprzedażą, wynajmem nieruchomości bądź budową własnego domu.

Pracujemy siedem dni w tygodniu. Jesteśmy elastyczni, spotykamy się z naszymi Klientami w czasie i miejscu przez nich wyznaczonym. W godzinach, kiedy biuro nie jest otwarte, możecie Państwo liczyć na kontakt telefoniczny/email z nami.

Gwarantujemy naszym Klientom całkowite bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za naszym pośrednictwem. W celu wyeliminowania ryzyka, ściśle współpracujemy z kancelarią prawną, posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności.

Biuro Obsługi Nieruchomości oferuje pomoc w zakresie:

Zapraszamy też do współpracy w zakresie spraw geodezyjnych (podział nieruchomości, scalenie, wytyczanie granic, itp.) jak i architektonicznych (przygotowanie zagospodarowania terenu jak i wniosku do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy). Pomagamy uzyskać zgody Agencji Nieruchomości Rolnych na zakup gruntów rolnych.

Zapewniamy profesjonalnie przygotowaną i skuteczną reklamę, która najlepiej eksponuje i promuje oferty naszych Klientów, co minimalizuje czas skutecznego znalezienia potencjalnych nabywców oraz skutecznie poszukujemy interesujących Państwa nieruchomości.

Działamy na terenie całego kraju, najintensywniej jednak w obrębie woj. łódzkiego. Swoją działalnością zdążyliśmy sobie już zjednać sporą rzeszę zadowolonych Klientów.

Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym. Współpracujemy z firmą Royal Sail Investment Group:
- w sprzedaży nowych mieszkań na Osiedlu Nowy Manhattan.
Pośredniczymy w poszukiwaniu nieruchomości w Turcji i Hiszpanii.
Jesteśmy w Stowarzyszeniu Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej- MLS.


Zapraszamy

Centrum Nieruchomości
ul. Osmolińska 2a,
Zduńska Wola
Tel. 668 837 996
E-mail: berensztajn.nieruchomosci@gmail.com
www.centrumnieruchomosci.info

Centrum Nieruchomości w Zduńskiej Woli

Centrum Nieruchomości w Zduńskiej Woli

Centrum Nieruchomości w Zduńskiej Woli

Materiał informacyjny

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.