Bajer Clinic

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Bajer Clinic

Bajer Clinic

Materiał informacyjny Bajer Clinic

BAJER CLINIC to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie.

To miejsce, gdzie najnowocześniejsze urządzenia i najbardziej zaawansowane technologie stosowane są w nieinwazyjnej kosmetologii, pozwalają zaoferować zabiegi przynoszące spektakularne efekty w walce z niedoskonałościami ciała.

Piękne ciało to harmonijne kształty i odpowiednie proporcje. Natura rzadko jednak wyposaża Nas w ten ideał, dlatego naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzą Kosmetolodzy z Bajer Clinic, którzy tworzą indywidualne programy modelowania sylwetki przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn: Accent Prime, najnowsza Endermologia LPG Alliance, Storz Medical, Kriolipoliza Cooltech, jedyna na Dolnym Śląsku platforma Evolve do kompleksowego modelowania sylwetki.

Kosmetolodzy pomogą również uzyskać nieskazitelnie piękną skórę.

Redukcja zmarszczek, blizn, przebarwień, lifting, odmładzanie skóry, usuwanie naczynek oraz trądziku zapewni państwu nasza najnowocześniejsza platforma Harmony XL Pro.

W ofercie naszej kliniki znajdziemy również Laser Diodowy Primelase Excellent do usuwania owłosienia. Jest to najnowszy laser z 2020 roku który posiada wojskowe głowice o bardzo dużej mocy, dzięki której zabiegi depilacji są bardzo szybkie (pachy dosłownie w 1 minute zamiast 30).

Laser posiada również specjalny system chłodzenia co daje możliwość wykonania zabiegu, bez bólu którego czasami klienci nie są w stanie wytrzymać jak w przypadku innych tego typu laserów.

Zapraszamy również na zabiegi takie jak: Wypełnienie kwasem hialuronowym, nici oraz botox.

Mamy doświadczenie w osiąganiu najlepszych efektów.

Oferujemy Państwu bezpieczne i sprawdzone zabiegi, których skuteczność potwierdzona jest międzynarodowymi certyfikatami i badaniami klinicznymi. Wszystkie maszyny, które posiadamy są maszynami medycznymi.

W naszej wizytówce na stronie moment.pl znajdą państwo pod każdym zabiegiem ich szczegółowy opis oraz zdjęcie efektów jakie uzyskujemy.

Piękno jest sztuką, my łączymy je z nauką.

https://www.moment.pl/bajerclinic

ZAPRASZAMY

Tęczowa 83w/2, 53-601 Wrocław
tel. 606 625 956

https://www.facebook.com/Bajer-Clinic-103165615086027/

https://www.facebook.com/ModelowanieSylwetkiWroclaw/

https://instagram.com/bajerclinic?utm_medium=copy_link

https://instagram.com/bajerclinic_efekty?utm_medium=copy_link

Materiał informacyjny Bajer Clinic

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.