AUTOTRANS MAR-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

AUTOTRANS MAR-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Materiał informacyjny

Okresowe przeglądy i wymiana:

Mechanika:

Serwis klimatyzacji:
Oferujemy Państwu pełną obsługę z zakresu diagnostyki i naprawy klimatyzacji samochodowych. Uzupełniamy, a w razie potrzeby usprawniamy, układ który z jakiejś przyczyny przestał działać. Zajmujemy się nie tylko obsługa i naprawą ale również regeneracją podzespołów klimatyzacji, m.in. sprężarek. Bardzo często problemem jest nieszczelność układu, wtedy nasz personel lokalizuje źródło ulatniania się gazu przy użyciu specjalnej aparatury przeznaczonej do wykrycia wszelkich nieszczelności.

Serwis, sprzedaż i wymiana opon:
Prowadzimy całoroczny, kompleksowy serwis ogumienia w pojazdach osobowych i dostawczych. Jesteśmy partnerem Pirelli, Goodyear. W sprzedaży posiadamy bogaty asortyment opon po konkurencyjnych cenach. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt który pozwala nam na szybkie i sprawne działanie. Dysponujemy powierzchnią magazynową do przechowywania opon i kół samochodowych.

Geometria kół dla komfortu i bezpieczeństwa
Nasz serwis proponuje swoim klientom skuteczne ustawianie geometrii kół. Chcąc oferować usługi tylko na najwyższym poziomie, pracujemy na nowoczesnym sprzęcie. Nasi pracownicy to specjaliści, posiadający doświadczenie w serwisie różnego typu pojazdów. Cenimy precyzję i niezawodność, dlatego chcemy właśnie takie usługi proponować naszym klientom.
Geometria kół to ustawienie kół w samochodzie w wielu płaszczyznach. Podstawowe parametry to kąt pochylenia kół, ich zbieżność, kąt pochylenia osi sworznia zwrotnicy oraz kąt wyprzedzenia osi sworznia zwrotnicy. Geometrię kół ustawia się poprzez zmianę długości drążków zbieżności, drążków kierowniczych oraz poprzez odkręcanie i dokręcanie śrub mocujących wahacz. Obecnie dostępne są bardzo nowoczesne narzędzia diagnostyczne, umożliwiające bardzo precyzyjnie ustawić wszelkie parametry.

Blacharstwo i lakiernictwo:

AUTOTRANS MAR-CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Łódź, Pokładowa 13/15
Tel. 732 727 177


serwis@mar-car.pl

mar-car.pl
Materiał informacyjny

plus.dzienniklodzki.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.