Alicja Majewska po raz pierwszy uprawia wyuczony zawód w... "The Voice Senior"

Czytaj dalej
Fot. Sylwia Dąbrowa
Paweł Gzyl

Alicja Majewska po raz pierwszy uprawia wyuczony zawód w... "The Voice Senior"

Paweł Gzyl

Zadziwia wszystkich nie tylko wokalną formą, ale również młodzieńczym wyglądem i pozytywną energią. Nic dziwnego, że już po raz kolejny zasiada w fotelu trenerki programu „The Voice Senior”.

W ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans popularności. Nagrała dwie płyty z premierowymi piosenkami, które spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności i mediów. Z powodzeniem pełni też funkcję trenerki w telewizyjnym programie „The Voice Senior”. Wspiera swych rówieśników w walce o wokalne laury, ujmując naturalnym optymizmem i fachowymi radami. Nic więc dziwnego, że cieszy się wielką sympatią wśród widzów popularnego talent-show.

- Idea programu, który umożliwia ludziom w wieku 60 plus realizowanie pasji i marzeń wydaje mi się bardzo słuszna. Poza tym grono jurorów jest zacne – wszystkich lubię i cenię. Jednak czuję pewien dyskomfort, oceniając czyjeś umiejętności, kogoś akceptując, a kogoś odrzucając. Jestem z wykształcenia andragogiem, czyli pedagogiem dla dorosłych i w „The Voice Senior” po raz pierwszy uprawiam wyuczony zawód – mówi w serwisie Cafe Senior.

Wczesne dzieciństwo spędziła w świętokrzyskiej wsi Olbierzowice. Jej tata był tam dyrektorem szkoły podstawowej. Uczył też matematyki i śpiewu. Mama również pracowała jako nauczycielka. Ona uczyła z kolei polskiego i rosyjskiego. Alicja ma dwójkę rodzeństwa – brata i siostrę. Cała trójka od dziecka uczestniczyła w licznych zabawach artystycznych inicjowanych przez tatę – zarówno muzycznych, jak i aktorskich.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paweł Gzyl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.